Consulate General of Ukraine
in New York
Home 10th Anniversary
Independence
Elections 2002 General Info Laws of
Ukraine
Trade Mission Links Press
Releases
Documentation Authentication VISA
Processing
№ 701

ПОВІДОМЛЕННЯ

30 вересня, у свій останній день перебування в Нью-Йорку, Міністр закордонних справ Б.Тарасюк продовжував активну роботу на 54-й сесії Генеральної Асамблеї ООН. Цей унікальний міжнародний форум був використаний, зокрема, для налагодження та поглиблення двосторонніх відносин з країнами з різних, часом найвіддаленіших від України, регіонів планети.

Саме на цьому наголошувалося в ході зустрічі Б.Тарасюка з Міністром закордонних справ Бутану Д.Тхінлеєм, на якій було домовлено про встановлення найближчим часом дипломатичних відносин між Україною та Бутаном.

Про необхідність зміцнення юридичної бази двосторонніх відносин і про конкретні кроки в цьому напряму, які сприятимуть розвитку торгівлі та виконанню Україною економічних проектів, йшлося під час зустрічі Б.Тарасюка з його танзанійським колегою Д.Кікуете.

Як дуже позитивне для поглиблення українсько-австралійських відносин охарактеризував рішення української сторони відкрити незабаром Генеральне консульство у Сіднеї Міністр закордонних справ цієї країни А.Даунер. В ході своєї зустрічі з Б.Тарасюком він висловився також за активний розвиток двосторонньої торгівлі, за розширення договірної бази стосунків. Міністри обговорили деякі міжнародні проблеми, зокрема ситуацію в Індонезії та довкола Східного Тимору. Б.Тарасюк підтвердив запрошення главі зовнішньополітичного відомства Австралії відвідати Україну з офіційним візитом.

Того ж дня відбулися зустрічі Б.Тарасюка з міністрами закордонних справ Канади Л. Ексворсі та Ірану К.Харразі.

30 вересня 1999 року

Прес-служба МЗС УкраїниTop of page | Questions for the Consulate | Consulate Homepage