Consulate General of Ukraine
in New York
Home 10th Anniversary
Independence
Elections 2002 General Info Laws of
Ukraine
Trade Mission Links Press
Releases
Documentation Authentication VISA
Processing

№ 655

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ЗМІ

16 вересня ц.р. Міністр закордонних справ України Б. Тарасюк прийняв відомого ізраїльського політика, Міністра внутрішніх справ Ізраїлю Н. Щаранського, який перебуває в нашій державі.
Під час бесіди констатовано дружній партнерський характер відносин між двома країнами, а також обговорено шляхи активізації українсько-ізраїльського співробітництва у різних галузях. Зокрема, з обох сторін наголошувалося на потребі задіяння ще не використаних можливостей щодо розвитку економічної взаємодії. У цьому зв’язку Глава зовнішньополітичного відомства України висловив впевненість, що новий поштовх розвиткові взаємовигідної торгівлі та економічної співпраці між Україною та Ізраїлем надасть чергове засідання двосторонньої Комісії з питань економічного та науково-технічного співробітництва, яке має відбутися невдовзі.
Б.Тарасюк дав високу оцінку нещодавно досягнутим в Єгипті ізраїльсько-палестинським домовленостям, які відкривають шлях до встановлення міцного й тривалого миру на Близькому Сході.
Н.Щаранський, зі свого боку, запевнив співрозмовника, що новий уряд Ізраїлю, як і його попередники, надаватиме великого значення розвиткові відносин з суверенною Україною.
На зустрічі також обговорено ряд міжнародних проблем та деякі питання двосторонніх відносин гуманітарного характеру.

16 вересня 1999 р.

Прес-служба Міністерства закордонних справ УкраїниTop of page | Questions for the Consulate | Consulate Homepage