Consulate General of Ukraine
in New York
Home 10th Anniversary
Independence
Elections 2002 General Info Laws of
Ukraine
Trade Mission Links Press
Releases
Documentation Authentication VISA
Processing

ПРЕС-РЕЛІЗ

Відповідно до статті 103 Конституції України, статті 9 Закону України "Про вибори Президента України" та Постанови Верховної Ради N 570-XIV від 7 квітня 1999 року 31 жовтня 1999 року відбудуться вибори Президента України.

У зв"язку з цим Генеральне консульство України в Нью-Йорку інформує громадян України, які постійно мешкають і тимчасово перебувають на території штатів Вермонт, Мейн, Массачуссетс, Пенсильванія, Род Айленд, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Нью-Гемпшир, Коннектикут, що відповідно до Постанови Центральної виборчої комісії України № 218 від 31 серпня 1999 року при Генеральному консульстві України в Нью-Йорку утворено виборчу дільницю № 54 по виборам Президента України.

31 жовтня ц.р. громадяни України, які мешкають у названих штатах, запрошуються з 8-ї по 20-ту годину з"явитися на виборчу дільницю та взяти участь у голосуванні по виборам Президента України. При собі необхідно мати паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт) та документ, що засвідчує місце мешкання в США (посвідчення водія, копії останніх рахунків за комунальні послуги тощо).

Виборча дільниця розташована за адресою: 240 East 49th Street, New York, New York 10017.

З метою підготовки до проведення голосування та поширення інформації про кандидатів у Президенти України утворено дільничну виборчу комісію в такому складі:

ЯРЕМЕНКО Богдан Васильович (консул Генерального консульства України в Нью-Йорку) - голова дільничної виборчої комісії;

КРОХМАЛЬ Володимир Георгійович (заступник Постійного представника України при ООН) - заступник голови комісії;

ІВАНЧОВ Сергій Йосипович (віце-консул Генерального консульства) - секретар комісії;

БАЦІЙ Андрій Іванович (перший секретар Постійного представництва) - член комісії;

ГЕРАСИМЕНКО Олег Владиславович (другий секретар Постійного представництва) - член комісії;

ОНІЩЕНКО Юрій Володимирович (другий секретар Постійного представництва) - член комісії;

ДЕЩЕНКО Ірина Володимирівна (завідуюча канцелярією Генерального консульства) - член комісії;

КОЛОМІЄЦЬ Наталія Анатоліївна (секретар-стенографістка Генконсульства) - член комісії.

Дільнична виборча комісія працює в робочі години Генерального консульства України в Нью-Йорку - з 9-ї години ранку до 6-ї години ввечері.

Будь-яка Інформація, що стосується діяльності виборчої дільниці, а також кандидатів у Президенти України може бути отримана за телефонами (212) 371-5690 ext. 120 (Яременко Богдан Васильович) та (212) 371-5690 ext. 119 (Іванчов Сергій Йосипович).

Згадана інформація в міру її надходження оприлюднюватиметься  в мережі Інтернет на сторінці Генерального консульства України в Нью-Йорку www.brama.com\ua-consulate.Top of page | Questions for the Consulate | Consulate Homepage