Consulate General of Ukraine
in New York
Home 10th Anniversary
Independence
Elections 2002 General Info Laws of
Ukraine
Trade Mission Links Press
Releases
Documentation Authentication VISA
Processing
№ 718
ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ЗМІ

Зранку 8 жовтня ц.р. в Ялті відбулося засідання Ради міністрів закордонних справ країн-учасниць СНД. Активну участь у засіданні взяла делегація України на чолі з міністром закордонних справ Б.Тарасюком.

Одним з головних пунктів, якому присвятили увагу керівники делегацій зовнішньополітичних відомств СНД, стало ухвалення спільної Заяви щодо посилення загрози тероризму, підтриманої делегацією України. Президент Л.Д.Кучма та уряд нашої держави, наголосив під час засідання Б.Тарасюк, рішуче засуджують акти тероризму, які відбулись останнім часом в Росії. В Україні також підтримують дії російських федеральних властей, спрямовані на боротьбу з тероризмом, які здійснюються в межах чинного законодавства. При цьому, зазначив міністр закордонних справ України, корені цього огидного явища слід насамперед шукати в глибоких економічних та соціальних негараздах, які існують в різних регіонах світу, в тому числі на пострадянському просторі. Тому, вважає Б.Тарасюк, окрім узгоджених заходів щодо боротьби з тероризмом для країн-учасниць Співдружності пріоритетним завданням стає поглиблення економічної співпраці. Адже лише таким шляхом можна підвищити рівень життя людей, ліквідовуючи соціальне підгрунтя тероризму.

На засіданні також обговорено понад десяток питань порядку денного, які стосувалися реформування СНД та його керівних органів, врегулювання конфлікту в Абхазії, запобігання спільними зусиллями незаконної міграції, святкування 55-ї річниці Перемоги. Таким чином Радою міністрів закордонних справ  було схвалено відповідні рішення з обговорюваних питань, які увійшли до порядку денного засідання Ради голів урядів СНД, що пройшло згодом того ж дня в Лівадійському Палаці.

08.10.1999

Прес-служба МЗС УкраїниTop of page | Questions for the Consulate | Consulate Homepage