Consulate General of Ukraine
in New York
Home 10th Anniversary
Independence
Elections 2002 General Info Laws of
Ukraine
Trade Mission Links Press
Releases
Documentation Authentication VISA
Processing
№ 672

ПОВІДОМЛЕННЯ

У рамках роботи делегації України на 54-й сесії Генеральної  Асамблеї  ООН о другій половині дня 22 вересня Міністр закордонних справ Б.Тарасюк продовжив зустрічі з главами зовнішньополітичних відомств ряду країн.

Високу оцінку курсу реформ, здійснюваних нині в Україні, дав у бесіді з Б.Тарасюком Міністр закордонних справ Японії М.Коумура. Він наголосив на усвідомленні японським керівництвом тієї важливої ролі, яку відіграє Україна в Європі та світі, а також запевнив, що Японія й надалі надаватиме допомогу нашій країні у проведенні ринкових перетворень.

Під час зустрічі співрозмовники констатували співпадіння підходів Японії та України щодо реформування ООН, а також обговорили питання співпраці в рамках Об"єднаних Націй, ряд міжнародних проблем, що становлять взаємний інтерес. Б.Тарасюк запросив М.Коумуру відвідати Україну з офіційним візитом. Запрошення було з вдячністю прийняте.

Висока оцінка нинішнього стану українсько-єгипетських відносин як в політичній, так і в економічній галузі була дана на зустрічі з Міністром закордонних справ Єгипту А.Муссою. Водночас сторони висловилися за поглиблення взаємовигідної економічної співпраці, а також за те, щоб найближчим часом відбулася зустріч між міністрами транспорту двох країн для підписання угоди про морське торгове судноплавство. Це дозволило б уникати в майбутньому таких прикрих випадків, як безпідставне затримання українських суден в єгипетських портах.

На зустрічі Міністра закордонних справ України з главою зовнішньополітичного відомства М"янми У Віном Аунгом, яка відбулася   вперше   після   нещодавнього   встановлення дипломатичних відносин, були обговорені можливі напрямки двосторонньої співпраці в різних галузях. Міністри домовилися здійснити обмін офіційними візитами

Того ж дня Б.Тарасюк зустрівся з міністрами закордонних справ Кувейту С.Маджедом аль-Шахіном і Ліхтенштейну А.Віллі.

23.09.1999

Прес-служба Міністерства закордонних
справ УкраїниTop of page | Questions for the Consulate | Consulate Homepage