Consulate General of Ukraine
in New York
Home 10th Anniversary
Independence
Elections 2002 General Info Laws of
Ukraine
Trade Mission Links Press
Releases
Documentation Authentication VISA
Processing

№ 656

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ЗМІ

15 вересня Міністр закордонних справ України Борис Тарасюк зустрівся в МЗС з Верховним Комісаром ОБСЄ у справах національних меншин, який перебуває в Україні у зв'язку із завершенням в грудні ц.р. своєї діяльності на цьому посту. В ході бесіди основну увагу було приділено співробітництву України з ВКНМ, ОБСЄ в цілому, внутрішньополітичній ситуації в Україні напередодні президентських виборів, відносинам України з НАТО та участі нашої держави в реалізації Пакту Стабільності для країн Південно-Східної Європи.
М.ван дер Стул дав високу оцінку його співробітництву з Україною, відзначив відкритість і неупередженість державних органів України з питань забезпечення прав національних меншин. Він належно оцінив роботу, здійснену відповідними органами України по поверненню і облаштуванню в АРК кримських татар, підкреслив, що, незважаючи на певну необгрунтовану, на його переконання, критику, українська сторона досягла значних позитивних результатів з цього питання.
Борис Тарасюк високо оцінив діяльність М.ван дер Стула, подякував за щиру і корисну допомогу з боку апарату ВКНМ  та особисто Верховного Комісара у вирішенні в Україні різнопланових питань забезпечення прав національних меншин. Він також наголосив на важливості розвитку цих відносин в якісно новій формі - реалізації конкретних проектів ОБСЄ в Україні. При цьому було підкреслено, що завершення діяльності Місії ОБСЄ в Україні ми розглядаємо як яскравий приклад успішної взаємодії Організації і країни, де за допомогою ОБСЄ вирішується конкретна проблема.

16 вересня 1999 року

Прес-служба Міністерства закордонних справ УкраїниTop of page | Questions for the Consulate | Consulate Homepage