Consulate General of Ukraine
in New York
Home 10th Anniversary
Independence
Elections 2002 General Info Laws of
Ukraine
Trade Mission Links Press
Releases
Documentation Authentication VISA
Processing

№ 652

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ЗМІ

 Сьогодні, 16 вересня, Міністр закордонних справ України Борис Тарасюк взяв участь в урочистій зустрічі членів мобільного шпиталю МНС, що повернувся з виконання гуманітарної місії в Туреччині.
 Вітаючи керівництво Міністерства з надзвичайних ситуацій України, членів мобільного шпиталю з успішним виконанням відповідального завдання, поставленого Президентом України Л.Д.Кучмою, Борис Тарасюк відзначив масштабність і самовідданість зусиль українських рятувальників, що з 22 серпня, працюючи у цілодобовому режимі, надали допомогу понад 5 тисячам людей, провели близько чотирьох десятків операцій, взяли на обслуговування понад 20 тисяч осіб.
 Вдячність, яку нині висловлюють Україні турецькі власті, зокрема міста Кьорфез, де планується назвати одну з центральних вулиць іменем нашої країни, - це свідчення того, що відома істина - чужого болю не буває - стала Вашим життєвим принципом, зазначив Б.Тарасюк, звертаючись до членів шпиталю.
 Здійснення української гуманітарної місії в Туреччині Міністр закордонних справ України назвав вагомим внеском у зміцнення авторитету і престижу України, розбудови її партнерських відносин з Турецькою Республікою.

16 вересня 1999 р.

Прес-служба Міністерства закордонних справ України



Top of page | Questions for the Consulate | Consulate Homepage