Consulate General of Ukraine
in New York
Home 10th Anniversary
Independence
Elections 2002 General Info Laws of
Ukraine
Trade Mission Links Press
Releases
Documentation Authentication VISA
Processing

 

№ 491

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ЗМІ

10 червня ц.р. Міністр закордонних справ України Б.Тарасюк надіслав главі зовнішньополітичного відомства Російської Федерації І.Іванову вітального листа з нагоди національного свята - Дня прийняття Декларації про державний суверенітет.
 Цей знаменний акт відкрив нову сторінку не лише російської, а й світової історії, зазначається у тексті послання. Водночас проголошення державної незалежності Україною та Росією розпочало також новий етап двосторонніх відносин. Наші дві молоді незалежні держави з честю витримали непростий період внутрішнього становлення, визначення свого міжнародного статусу в сучасних геополітичних умовах. Незважаючи на об’єктивні труднощі, з якими стикаються Україна та Росія на шляху побудови якісно нових взаємовідносин, лідери двох країн незмінно прагнуть досягнення ідеалів миру, дружби і добросусідства, підкреслив глава зовнішньополітичного відомства України.
 Глава зовнішньополітичного відомства України відзначив, що велика заслуга у зміцненні українсько-російських відносин належить міністерствам закордонних справ двох держав. Міністр закордонних справ України високо оцінив внесок І.Іванова у поглиблення та динамізацію всебічних зв’язків між Україною та  Росією, а також побажав йому та всьому  колективу МЗС Російської Федерації успіхів у роботі на благо дружнього російського народу.
 

Прес-центр Міністерства закордонних
справ України

12 червня 1999 року


Top of page | Questions for the Consulate | Consulate Homepage