Consulate General of Ukraine
in New York
Home 10th Anniversary
Independence
Elections 2002 General Info Laws of
Ukraine
Trade Mission Links Press
Releases
Documentation Authentication VISA
Processing

№ 644

ЗАЯВА

Згідно з досягнутою між Індонезією та Організацією Об’єднаних Націй домовленістю, 30 серпня ц.р. у Східному Тиморі проведено референдум, в ході якого переважна більшість населення проголосувала за незалежність цієї території.

В Україні вітають проведення вільного волевиявлення жителів Східного Тимору, яке стало можливим завдяки конструктивній позиції керівництва Республіки Індонезія та активній посередницькій місії Генерального секретаря ООН.

Разом з цим серйозну стурбованість викликають непоодинокі спроби екстремістських сил, які не визнають результатів референдуму, розгорнути кампанію насильства і терору на багатостраждальній землі Східного Тимору, що вже призвела до чисельних жертв серед мирного населення і загрожує гуманітарною катастрофою в регіоні.

В Україні сподіваються, що підсумки голосування, проведеного під егідою ООН, які створюють надійне підгрунтя для мирного і остаточного вирішення східнотиморської проблеми на засадах демократії,  верховенства права та поваги до прав людини, будуть шануватися всіма сторонами.

Запорукою цьому, на наше глибоке переконання, має стати  продовження плідного співробітництва Уряду Індонезії з ООН в   мирному врегулюванні проблеми  Східного Тимору.

Прес-служби Міністерства закордонних справ України

9 вересня 1999 рокуTop of page | Questions for the Consulate | Consulate Homepage