WELCOME - ВІТАЄМО

UKRAINIAN FESTIVAL

УКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ
St. George Ukrainian Catholic Church
Program                                              May 18, 19, 20 2001

May 18, 2001
FRIDAY - 7:30 P.M.

* Opening Remarks
Rev. Lawryniuk O.S.B.M.                                          Pastor

* Dancers                                             St. George Academy
Daria Genza                                                             Director
Sr. Monica OSBM                                                  Principal

* Dance Ensemble "Yunist"
Hryhoriy Momot                                                      Director

* Bandura Ensemble "Vyshyvanka"
Alla Kucevych                                                          Director

* Iryna Hrechko                                           Mezzo-soprano
* Laryssa Hulovych / Slava Hirniak                                Duet
* Laryssa Hulovych / Stepha Lopux                               Duet
* Laryssa Magun-Huryn                                          Soprano
* Iwan Kinal                                                         Anecdotes
* Oleh Kolomiyets                                                   Baritone
* Bohdan Sikora                                                          Tenor
* Ostap Stachiw                                                    Banduryst
* Jurij Fedoriv                                                          Baritone

* Oksana Lykhovyd                                       Concertmaster

Announcers:                                   Ulana Kekish-Solodenko
                                                   Ivanka Mazur-Hodowanec

May 19, 2000
SATURDAY - 2:00 P.M.

* Children's Dance Ensembles:
"Zorepad"-Albany, N.Y.,
"Iskra"-Whippany, N.J.,
St. John the Baptist School - Irvington, N.J.
Roma Pryma-Bohachevska                                      Director

* Dance Ensemble "Mreeya"
Hempstead, N.Y.
Orlando Pagan                                                         Director

* Dance Ensemble "Vesna"
Fairfield, Ct.
Boris Bohachevsky                                                   Director

Announcers:                                                    Laryssa Huryn
                                                                         Taras Mazur

SATURDAY - 7:00 P.M.

* Dance Ensemble "Syzokryli"
Roma Pryma-Bohachevska                                      Director

* Dance Ensemble "Yunist"
Hryhoriy Momot                                                      Director

* Ensemble "Ukrainska Rodyna"
Oksana Lykhovyd                                                    Director

* "Lisova Pisnya"
Alla Kucevych / Ludmyla Hrabovsky                             Duet

* Iryna Hrechko                                           Mezzo-soprano
* Veronica Kaninska                                               Soprano
* Iwan Kinal                                                         Anecdotes * Oleh Kolomiyets                                                   Baritone
* Ostap Stachiw                                                   Banduryst
* Jurij Fedoriv                                                         Baritone
* Roman Tsymbala                                                      Tenor

* Oksana Lykhovyd                                       Concertmaster

Announcers:                                  Ulana Kekish-Solodenko
                                                  Ivanka Mazur-Hodowanec


May 20, 2001
SUNDAY - 10:00 A.M.

* Solemn Liturgy
SS. Cyril & Methodius Ukrainian
Greek Catholic Choir, Olyphant, P.A.
Patrick Marcinko II                                             Conductor

SUNDAY - 1:00 P.M.

* Ukrainian Chorus "Dumka"
Wasyl Hrechynsky                                                Conductor Laryssa Hutnykevych                                      Concertmaster

* Ekumen Chorale, Olyphant, P.A.
Patrick Marcinko II                                             Conductor

SUNDAY - 2:00 P.M.

* Children's Dance Ensembles:
"Barvinok"-Astoria, N.Y.,
School of Ukrainian Folk Dance- New York, N.Y.
Roma Pryma-Bohachevska                                      Director

* Dance Ensemble
"Zolotyj Promin"
Hartford, C.T.
Orlando Pagan                                                         Director

Announcers:                                                    Laryssa Huryn
                                                                         Taras Mazur

SUNDAY - 3:30 P.M.

* Dance Ensemble "Syzokryli"
Roma Pryma-Bohachevska                                      Director

* Ensemble "Ukrainska Rodyna"
Oksana Lykhovyd                                                    Director

* "Lisova Pisnya"
Alla Kucevych / Ludmyla Hrabovsky                             Duet

* Iryna Hrechko                                           Mezzo-soprano
* Veronica Kaninska                                               Soprano
* Marianna Kostiuk                                     Children's Songs
* Iwan Kinal                                                        Anecdotes
* Ostap Stachiw                                                   Banduryst
* Laryssa Magun-Huryn                                         Soprano
* Roman Tsymbala                                                     Tenor

* Closing Remarks
Rev. Lawryniuk O.S.B.M.                                          Pastor

* Oksana Lykhovyd                                       Concertmaster


Announcers:                                  Ulana Kekish-Solodenko                                                   Ivanka Mazur-Hodowanec

Program Director:                                       Anna Bachynska


SPONSOR:                                         WESTERN UNION
                         Українська Католицька Церква Св. Юра
Програма                                   18, 19, 20 травня 2001 р.

18-го травня, 2001 р.
П’ЯТНИЦЯ - 7:30 P.M.

* Відкриття Фестивалю
Впр. о. Лавринюк, ЧСВВ                                       Парох

* Танцюристи                                      Академії Св. Юра
Дарія Ґенза                                                          Керівник
Сестра Моніка ЧСВВ                           Директор Школи

* „Юність” Танцювальний Ансамбль
Григорій Момот                                                 Керівник

* Ансамбль Бандуристок „Вишиванка”
Алла Куцевич                                                     Керівник

* Ірина Гречко                                        Меццо-сопрано
* Ляриса Гулович / Слава Гірняк                             Дует
* Ляриса Гулович / Стефа Лопух                             Дует
* Ляриса Маґун-Гурин                                      Сопрано
* Іван Кіналь                                                    Гуморески
* Олег Коломієць                                                Баритон
* Богдан Сікора                                                       Тенор
* Остап Стахів                                                 Бандурист
* Юрій Федорів                                                   Баритон

* Оксана Лиховид                                 Концертмейстер

Ведучі:                                        Уляна Кекіш-Солоденко
                                                 Іванка Мазур-Годованець
     
19-го травня, 2001 р.
СУБОТА - 2:00 P.M.

* Дитячі Танцювальні Ансамблі:
„Зорепад”-Албані, Н.Й.,
„Іскра”-Виппані, Н.Д.,
Школа Св. Івана Хрестителя - Ірвінґтон,Н.Д.
Рома Прийма-Богачевська                                Керівник

* „Мрія” Танцювальний Ансамбль
Гемпстед, Н.Й.
Орландо Паґан                                                   Керівник

* „Весна” Танцювальний Ансамбль
Феєрфілд, К.Т.
Борис Богачевський                                           Керівник

Ведучі:                                                         Ляриса Гурин
                                                                       Тарас Мазур

СУБОТА - 7:00 P.M.

* „Сизокрилі” Танцювальний Ансамбль
Рома Прийма-Богачевська                                Керівник

* „Юність” Танцювальний Ансамбль
Григорій Момот                                                 Керівник

* „Українська родина” Ансамбль
Оксана Лиховид                                                 Керівник

* „Лісова пісня”
Алла Куцевич / Людмила Грабовська                     Дует

* Ірина Гречко                                        Меццо-сопрано
* Вероніка Канінська                                          Сопрано
* Іван Кіналь                                                    Гуморески
* Олег Коломієць                                                Баритон
* Остап Стахів                                                 Бандурист
* Юрій Федорів                                                   Баритон
* Роман Цимбала                                                    Тенор

* Оксана Лиховид                                 Концертмейстер

Ведучі:                                        Уляна Кекіш-Солоденко
                                                 Іванка Мазур-Годованець


20-го травня, 2001 р.
НЕДІЛЯ - 10:00 A.M.

* Торжественна Літургія
Український греко-католицький хор
Св. Кирила і Методія, Олифант, П.А.
Патрикій Марцінко ІІ                                        Дириґент

НЕДІЛЯ - 1:00 P.M.

* Хор „Думка”
Василь Гречинський                                         Дириґент
Ляриса Гутникевич                               Концертмейстер

* Екумен Хорал, Олифант, П.А.
Патрикій Марцінко ІІ                                        Дириґент

НЕДІЛЯ - 2:00 P.M.

* Дитячі Танцювальні Ансамблі
„Барвінок”-Асторія, Н.Й.
Школа українського народного танцю -Ню Йорк, Н.Й.
Рома Прийма-Богачевська                                Керівник

* „Золотий промінь”
Танцювальний Ансамбль
Гартфорд, К.Т.
Орландо Паґан                                                   Керівник

Ведучі:                                                         Ляриса Гурин
                                                                       Тарас Мазур

НЕДІЛЯ - 3:30 P.M.

* „Сизокрилі” Танцювальний Ансамбль
Рома Прийма-Богачевська                                Керівник

* „Українська родина” Ансамбль
Оксана Лиховид                                                 Керівник

* „Лісова пісня”
Алла Куцевич / Людмила Грабовська                     Дует

* Ірина Гречко                                        Меццо-сопрано
* Вероніка Канінська                                         Сопрано
* Маріанна Костюк                                       Дитячі Пісні
* Іван Кіналь                                                    Гуморески
* Остап Стахів                                                 Бандурист
* Ляриса Маґун-Гурин                                      Сопрано
* Роман Цимбала                                                    Тенор

* Закриття Фестивалю
Впр. о. Лавринюк, ЧСВВ                                       Парох

* Оксана Лиховид                                 Концертмейстер


Ведучі:                                        Уляна Кекіш-Солоденко
                                                 Іванка Мазур-Годованець

Директор Програми                               Анна Бачинська


СПОНЗОР:                         ВЕСТЕРН ЮНІОН     
PROGRAM IS SUBJECT TO CHANGE