News from and about Ukraine & Ukrainians: Ukrainian Community Press Releases
BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - ОголошенняgetLinks(); ?>

UkraiNEWStand BRAMA Press News UKR News ENG News RUS News GOV'T TV/Radio Journals Newsletters World Kiosks
Tue, July 16, 16:00 EDT
Main
 • BRAMA Press
 • Submit press releases here

 • BRAMA Home
 • BRAMA's UkraiNewstand

 • Search

 • full search
 • NEWS
   ·  Regional-National-Int'l
   ·  Politics/Elections
   ·  Business
   ·  Diaspora/Community
   ·  Issues/Health
   ·  Education
   ·  Arts/Culture
   ·  Religion
   ·  Sports
   ·  Travel
   ·  BRAMA Press
  Forums
 • News & Politics BB (Chat)
 • Nova Khvylia BB
 • Traditions BB
 • Travel BB
 • Business Connections BB
 • E-mail Lists

 • Features
   ·  Politics/Elections
   ·  History of Ukraine
   ·  Ukrainian Traditions
   ·  Ukrainian Shops

  [BRAMA Client Websites]
  places to visit

  Survey
  What will L.Kuchma's fate be under the Yushchenko presidency?
  Same as Ceausescu
  Exile in Russia or elsewhere
  Prosecution and jail in Ukraine
  Immunity from prosecution in Ukraine
  Pardoned by Yushchenko
  Other
 • [Results & comment board] ...
 • Horoscope
  Horoscope (Ukr1251 only):


  DISCLAIMER:The contents of press releases on this website represent solely the positions of their respective authors and organizations. BRAMA neither endorses nor disapproves of the views expressed therein. BRAMA retains all final rights as to what may or may not appear on these pages.


  [ TOP]

  BRAMA News and Community Press

  BRAMA, August 27, 2010, 9:00 AM ET

  Press release

  Serhii O. Pohoreltsev, Consul General of Ukraine in New York, was a guest speaker at The Ukrainian Museum on Tuesday, August 24, 2010. Ukraine's Independence Day is observed on August 24. It declared independence from the Soviet Union in 1991.

  Виступ Генерального консула України в Нью-Йорку С.О.Погорельцева на урочистому заході з нагоди 19-ї річниці Незалежності України (Український Музей Нью-Йорка, 24.08.2010 р.)

  Всечесніші отці!
  Шановні пані і панове!
  Дорогі українки й українці!

  Від імені Генерального консульства України в Нью-Йорку вітаю Вас з 19-ю річницею Незалежності України.

  24 серпня для кожного свідомого українця є символічною датою, яка назавжди увійшла в історію Батьківщини, визначивши характер буття, місце і роль України у світових цивілізаційних процесах. Ця дата знаменує для всіх нас втілення одвічних прагнень українського народу до створення національної, суверенної держави, вона є історичним свідченням незламності духу українства, нагадуванням про нашу відповідальність за майбутнє України.

  У цей день ми віддаємо належне пам’яті патріотів, які принесли своє життя на вівтар боротьби за відродження і єднання нації. Саме завдячуючи їм, ми живемо у вільній і незалежній країні, яка послідовно, крок за кроком утверджується на міжнародній арені, впевнено торуючи нелегкий шлях демократизації та ринкових трансформацій.

  Дорогі друзі!

  Хочу запевнити вас, що Україна високо цінує  внесок закордонного українства у процеси державотворення, становлення та розвиток  демократичних інституцій в Україні, зусилля, що спрямовуються на утвердження позитивного міжнародного іміджу нашої країни у світі.

  Переконаний у тому, що нашу інтенсивну і скоординовану взаємодію й надалі відзначатимуть результативність та цілеспрямованість, а наші спільні зусилля прислужаться святій справі перетворення України на заможну, процвітаючу і авторитетну державу – важливого та повною мірою інтегрованого чинника безпеки і стабільності у європейській спільноті демократичних націй.

  Шановна громадо!

  Виступаючи в цей святковий день у вашому гостинному осередку, розташованому на американському терені, не можу оминути увагою і вашу самовіддану патріотичну громадську діяльність, що слугує дієвим і ефективним важелем у розвиткові стратегічного українсько-американського партнерства.

  На сьогодні продовжується динамічний розвиток українсько-американських відносин. У зовнішній політиці США утвердився курс на широку політичну та економічну підтримку України на міжнародній арені, що особливо сприяє розширенню співробітництва України з провідними міжнародними фінансовими інституціями.

  Сполучені Штати постійно наголошують, що Україна є ключовим елементом стабільності і безпеки на континенті, стратегічним партнером та потенційно важливим союзником США в регіоні і продовжують надавати підтримку Україні з різних питань зовнішньої та внутрішньої політики.

  Шановна громадо!

  Зовнішньополітичні здобутки України, впевнений поступ у процесах демократизації українського суспільства є беззаперечними фактами і сьогодні ми можемо говорити про стабілізацію внутрішньополітичної та економічної ситуації в нашій державі. Позаду залишився пік фінансово-економічної кризи, яка мала серйозний негативний вплив на стан національної економіки і негативно позначилася на добробуті мільйонів наших громадян.

  Минуть миттєвості життя, літа й століття, проте день 24 серпня завжди буде асоціюватися з поняттями свободи і національного єднання. Він став особливою, знаменною сторінкою нашої славетної історії, яка нагадуватиме прийдешнім поколінням українських патріотів про те, що лише суверенна, демократична держава здатна бути гарантом процвітання і заможності на українському просторі.

  А український простір – це й світове українство, що прагне зв’язку з державою і хоче долучитися до її розбудови. Упевнений, що наша єдність, взаємна повага і підтримка є найліпшою гарантією славного українського майбуття.

  Переконаний і в тому, що наша держава, маючи можливість вільно розвиватися і самостійно визначати своє місце в геостратегічній системі координат стане заможною, зрештою, припиниться заробітчанство на чужині наших громадян і на рідну землю почнуть повертатися її сини та доньки. Бо найбільша цінність будь-якої держави – її громадяни. Це стане логічним продовженням зусиль поколінь українських патріотів, які віками виборювали незалежність, державність і суверенітет нашої Батьківщини, адже від часів Київської Русі і до наших днів, Україна прагнула будувати монолітне суспільство, засноване на глибинній духовній культурі наших прабатьків, повазі до людини і громадянина.

  Святкуючи дев’ятнадцятий День народження самостійної України, українська нація віддає належну шану тому історичному вибору, який був зроблений 24 серпня 1991 року, коли Верховна Рада України проголосила незалежність Української Держави. Ця визначна подія стала своєрідною «точкою відліку» новітньої історії нашої країни, її цікавої та подеколи складної сучасності. І наша спільна почесна, і, водночас, відповідальна задача – зробити її історією перемог, поступу і здобутків.

  На завершення, хочу ще раз привітати усіх учасників сьогоднішнього урочистого заходу і побажати всім вам успіхів у важливих починаннях, добробуту, процвітання і веселих свят!

  З Днем народження, Україно!

  Copyright © 1997-2011 BRAMA, Inc. All rights reserved.
  The images and information contained in BRAMA News and BRAMA Press reports may not be published, broadcast, rewritten or redistributed without the prior written authority of BRAMA and/or author/photographer. The views and opinions of authors expressed on Brama.com do not necessarily state or reflect the views of Brama - Gateway Ukraine or its officers, directors or associates.


  * * * * * * * * * * * * * * * * * *

   

  Ukraine video timeline: a year of protests and violence. Daily Telegraph 2/21/2015


  Nadiya Savchenko's speech in Basmanny Court, Moscow, 10.02.2015 (Voices of Ukraine)


  Joe Biden: Don’t tell us. Show us, President Putin. 2/7/2015 Munich Security Conference


  Speech by President of Ukraine at the Munich Security conference Feb 7 2015


  #FreeSavchenko video by Adriana Luhovy [Twitter storm Jan 26 2015]


  FREE NADIYA SAVCHENKO

  FREE NADIYA SAVCHENKO
  Twitter storm day Jan 26 2015


  Live map of Ukraine

  Ukraine Today TV LIVE on Youtube


  Live map of Ukraine

  Live map of Ukraine


  Timothy Snyder: Ukrainian History, European Future. Timothy D. Snyder is a well-known historian and professor of history at Yale University. Speaking at the National University 'Kyiv-Mohyla Academy' on May 15, 2014 on deep connection and strong bonds between Ukrainian and European history.


  Громадське радіо

  Громадське радіо


  Громадське телебачення

  Громадське телебачення


  Facebook Євромайдан

  Facebook Євромайдан


  Happy Kyiv (inspired by Pharrell Williams 'Happy')


  Inauguration of Ukraine's President Petro Poroshenko, June 7, 2014


  The Kyiv Post

  День The Day Newspaper

  Експрес онлайн -- Львів

  Voice of America/Голос Америки

  Mirror Weekly/Дзеркало Тижня

  TVi

  Tochka.net

  Zaxid.net

  Yahoo!
  Foto I |  Foto II |  Slideshow

  World Issues
  Google
   ·  Afghanistan
   ·  Iran
   ·  Iraq
  Yahoo
   ·  Afghanistan
   ·  Iran
   ·  Iraq

  Climate Effects
  Google
   ·  Global Warming
   ·  Hurricanes
   ·  Earthquake
   ·  Bird Flu
  Yahoo
   ·  Climate Change
   ·  Hurricanes
   ·  Earthquake
   ·  Bird Flu

  Nasha knopka Наша кнопка

  SLIDESHOWS
  Yushchenko 2009 (NYC)
  Yushchenko 2008 (NYC)
  Genocide (NYC)
  Rushnyk (NYC)
  more ...

  AUDIO and VIDEO
  Video: OC Yushchenko speech
  Video: Orange Circle Yushchenko
  Video: Heritage Days
  more ...


  Calendar
  more ... ]  


  ** Special: [Ukrainian Holidays and Traditions] [SHOP UKRAINIAN] [POLITICS]

  BRAMA Home -- BRAMA in Ukrainian -- Calendar -- UkraiNEWStand -- Community Press -- Search BRAMA -- Arts/Culture -- Business -- CLASSIFIEDS -- Compute/Software -- Social Issues -- Education -- Fun -- Law -- e-LISTS&BB's -- Nova Khvylia (New Wave) -- SPORTS -- Travel -- Ukraine -- Government -- Diaspora Directory -- Suggest a Link -- Report a dead link -- About BRAMA - WebHosting - Domains - Advertising -- What's New? -- GOOGLE-- Yahoo!
  Copyright © 1997-2011 BRAMA, Inc.tm, Inc. All Rights Reserved.