News from and about Ukraine & Ukrainians: Ukrainian Community Press Releases
BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - ОголошенняgetLinks(); ?>

UkraiNEWStand BRAMA Press News UKR News ENG News RUS News GOV'T TV/Radio Journals Newsletters World Kiosks
Tue, July 16, 15:21 EDT
Main
 • BRAMA Press
 • Submit press releases here

 • BRAMA Home
 • BRAMA's UkraiNewstand

 • Search

 • full search
 • NEWS
   ·  Regional-National-Int'l
   ·  Politics/Elections
   ·  Business
   ·  Diaspora/Community
   ·  Issues/Health
   ·  Education
   ·  Arts/Culture
   ·  Religion
   ·  Sports
   ·  Travel
   ·  BRAMA Press
  Forums
 • News & Politics BB (Chat)
 • Nova Khvylia BB
 • Traditions BB
 • Travel BB
 • Business Connections BB
 • E-mail Lists

 • Features
   ·  Politics/Elections
   ·  History of Ukraine
   ·  Ukrainian Traditions
   ·  Ukrainian Shops

  [BRAMA Client Websites]
  places to visit

  Survey
  What will L.Kuchma's fate be under the Yushchenko presidency?
  Same as Ceausescu
  Exile in Russia or elsewhere
  Prosecution and jail in Ukraine
  Immunity from prosecution in Ukraine
  Pardoned by Yushchenko
  Other
 • [Results & comment board] ...
 • Horoscope
  Horoscope (Ukr1251 only):


  DISCLAIMER:The contents of press releases on this website represent solely the positions of their respective authors and organizations. BRAMA neither endorses nor disapproves of the views expressed therein. BRAMA retains all final rights as to what may or may not appear on these pages.


  [ TOP]

  BRAMA News and Community Press

  BRAMA, July 5, 2010, 12:00 PM ET

  Press release

  Спільна Заява
  за результатами другого засідання українсько-американської Комісії
  зі стратегічного партнерства

  image
  Photo: www.president.gov.ua

  Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко та Державний секретар США Хілларі Клінтон зустрілись 2 липня 2010 року у Києві, Україна, та очолили друге засідання українсько-американської Комісії зі стратегічного партнерства. Вони ще раз підтвердили, що співробітництво між нашими двома країнами базується на спільних інтересах та цінностях, що поділяють обидві сторони, як це відображено у Хартії про стратегічне партнерство Україна-США, зокрема демократії, економічній свободі та процвітанні, безпеці та територіальній цілісності, енергетичній безпеці, співпраці у сфері оборони, верховенстві права та міжлюдських контактів. З метою використання всього потенціалу нашого партнерства Міністр закордонних справ К.Грищенко та Державний секретар Х.Клінтон вирішили розширити співпрацю з широкого спектру взаємних пріоритетів. Вони домовились заснувати у рамках Комісії три нові групи з питань мирної атомної енергетики; політичного діалогу та верховенства права; науки і технологій, та вивчити шляхи розширення міжлюдських контактів.

  Одноденне засідання Комісії зі стратегічного партнерства включало низку питань, що відображають ширину та глибину двосторонніх відносин: стабілізація економіки, енергетика, зовнішня політика, оборона та безпека, демократія та верховенство права, ядерна безпека та нерозповсюдження.

  Україна та Сполучені Штати Америки здійснили обмін думками та домовились продовжувати діалог щодо подолання наслідків глобальної фінансової кризи, результатів нещодавніх самітів Великої Вісімки та Великої Двадцятки..Сполучені Штати Америки висловили підтримку здійсненню системних реформи в Україні, а також співпрацю України з Міжнародним валютним фондом. Обидві сторони визнали потенціал зростання двосторонньої торгівлі та інвестицій, та, у цьому зв’язку, погодились з необхідністю відновлення зусиль, спрямованих на покращення торгівельного та інвестиційного клімату та подолання корупції. Обговорювалось також критично важливе питання енергетики, зокрема модернізїаці газотранспортного сектору України. Україна визнала важливість підвищення енергоефективності споживання, тоді як вона намагається розширити внутрішнє виробництво. Були обговорені перспективи розвитку звичайних та нетрадиційних енергоресурсів.

  Україна ще раз підтвердила свою мету Ѓвропейської інтеграції і Сполучені Штати Америки привітали просування переговорного процесу щодо нової Угоди про асоціацію України з ЃС. Дві сторони обговорили майбутнє європейської безпеки та шляхи її зміцнення. Обидві сторони погодились, що безпека Ѓвропи повинна бути неподільною та не повинна створювати нових розподільчих ліній серед партнерів та сусідів. Україна та Сполучені Штати Америки подвоять зусилля, спрямовані на врегулювання Придністровського конфлікту шляхом переговорів у форматі „5+2”.

  Обидві сторони із задоволенням відзначили плановане збільшення контактів у сфері оборони цього року, особливо спільні навчання „Сі Бриз” та „Репід Трайдент”. Україна ще раз підтвердила, що існуюче партнерство з НАТО, зокрема у рамках Річних національних програм, залишається серед її пріоритетів. Сполучені Шати Америки ще раз наголосили на своїй підтримці зусиль України з реформування та реструктуризації її Збройних сил, та відзначили постійний внесок України у міжнародний мир та безпеку шляхом направлення своїх сил до Афганістану, Іраку та Косово. Україна та Сполучені Штати Америки домовились про подальші консультації щодо шляхів зміцнення регіональної та глобальної безпеки шляхом спільних зусиль.

  Україна та Сполучені Штати Америки обговорили питання, пов’язані з розвитком демократії. Сполучені Штати Америки привітали той факт, що президентські вибори в Україні були проведені відповідно до міжнародних стандартів. Обидві сторони ще раз відзначили свою відданість спільним демократичним цінностям, зокрема у сфері свободи преси, вільних зібрань та судової незалежності.

  Сторони обговорили дії з реалізації домовленостей, досягнутих нашими двома Президентами у ході Саміту з питань ядерної безпеки, а саме рішення України позбутися всіх її запасів високозбагаченого урану до наступного саміту з питань ядерної безпеки, зокрема вивезення значної частини цих запасів цього року, а також необхідну технічну та фінансову підтримку з боку Сполучених Штатів Америки для досягнення цієї мети. З метою модернізації атомної енергетики України та диверсифікації постачання палива, обидві сторони домовились заснувати групу у рамках Комісії з тим, щоб розглядати подальші можливості співпраці у сфері мирної ядерної енергетики. Обидві сторони також домовились продовжувати співпрацювати з питань ядерної безпеки, зокрема щодо приведення Чорнобильської станції до безпечного стану. З наближенням 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи, Україна підкреслила значну важливість Міжнародної конференції щодо Чорнобилю, яку планується провести у квітні 2011 року у Києві. Обидві сторони підтвердили важливість продовження міжнародної допомоги, зокрема внесків до Фонду „Укриття” з тим, щоб завершити проект його перетворення на екологічно безпечну систему.

  Обидві сторони ще раз підтвердили спільне бачення світу без ядерної зброї та зобов’язались співпрацювати над запобіганням розповсюдження (ЗМЗ) та реалізацією цілей Саміту з питань ядерної безпеки щодо забезпечення надійного (фізичного) захисту всіх чутливих ядерних матеріалів. Сполучені Штати Америки визнали унікальний внесок України у справу ядерного роззброєння та підтвердили, що гарантії безпеки закріплені у Будапештському Меморандумі з Україною 5 грудня 1994 року залишаються в силі.

  Україна та Сполучені Штати Америки залишаються відданими своїм зобов’язанням щодо безпеки зберігання та знищення твердого ракетного палива МБР РС-22, які зберігаються у у Павлограді, та спільно обговорюватимуть питання щодо того як це зробити у оперативний, економічно обґрунтований та екологічно прийнятний спосіб.

  Міністр закордонних справ К.Грищенко та Державний секретар Х.Клінтон очікують на подальше зміцнення стратегічного партнерства між Сполученими Штатами та Україною та проведення наступного засідання Комісії зі стратегічного партнерства у Вашингтоні.

  2 липня 2010 року, Київ, Україна

  Copyright © 1997-2011 BRAMA, Inc. All rights reserved.
  The images and information contained in BRAMA News and BRAMA Press reports may not be published, broadcast, rewritten or redistributed without the prior written authority of BRAMA and/or author/photographer. The views and opinions of authors expressed on Brama.com do not necessarily state or reflect the views of Brama - Gateway Ukraine or its officers, directors or associates.


  * * * * * * * * * * * * * * * * * *

   

  Ukraine video timeline: a year of protests and violence. Daily Telegraph 2/21/2015


  Nadiya Savchenko's speech in Basmanny Court, Moscow, 10.02.2015 (Voices of Ukraine)


  Joe Biden: Don’t tell us. Show us, President Putin. 2/7/2015 Munich Security Conference


  Speech by President of Ukraine at the Munich Security conference Feb 7 2015


  #FreeSavchenko video by Adriana Luhovy [Twitter storm Jan 26 2015]


  FREE NADIYA SAVCHENKO

  FREE NADIYA SAVCHENKO
  Twitter storm day Jan 26 2015


  Live map of Ukraine

  Ukraine Today TV LIVE on Youtube


  Live map of Ukraine

  Live map of Ukraine


  Timothy Snyder: Ukrainian History, European Future. Timothy D. Snyder is a well-known historian and professor of history at Yale University. Speaking at the National University 'Kyiv-Mohyla Academy' on May 15, 2014 on deep connection and strong bonds between Ukrainian and European history.


  Громадське радіо

  Громадське радіо


  Громадське телебачення

  Громадське телебачення


  Facebook Євромайдан

  Facebook Євромайдан


  Happy Kyiv (inspired by Pharrell Williams 'Happy')


  Inauguration of Ukraine's President Petro Poroshenko, June 7, 2014


  The Kyiv Post

  День The Day Newspaper

  Експрес онлайн -- Львів

  Voice of America/Голос Америки

  Mirror Weekly/Дзеркало Тижня

  TVi

  Tochka.net

  Zaxid.net

  Yahoo!
  Foto I |  Foto II |  Slideshow

  World Issues
  Google
   ·  Afghanistan
   ·  Iran
   ·  Iraq
  Yahoo
   ·  Afghanistan
   ·  Iran
   ·  Iraq

  Climate Effects
  Google
   ·  Global Warming
   ·  Hurricanes
   ·  Earthquake
   ·  Bird Flu
  Yahoo
   ·  Climate Change
   ·  Hurricanes
   ·  Earthquake
   ·  Bird Flu

  Nasha knopka Наша кнопка

  SLIDESHOWS
  Yushchenko 2009 (NYC)
  Yushchenko 2008 (NYC)
  Genocide (NYC)
  Rushnyk (NYC)
  more ...

  AUDIO and VIDEO
  Video: OC Yushchenko speech
  Video: Orange Circle Yushchenko
  Video: Heritage Days
  more ...


  Calendar
  more ... ]  


  ** Special: [Ukrainian Holidays and Traditions] [SHOP UKRAINIAN] [POLITICS]

  BRAMA Home -- BRAMA in Ukrainian -- Calendar -- UkraiNEWStand -- Community Press -- Search BRAMA -- Arts/Culture -- Business -- CLASSIFIEDS -- Compute/Software -- Social Issues -- Education -- Fun -- Law -- e-LISTS&BB's -- Nova Khvylia (New Wave) -- SPORTS -- Travel -- Ukraine -- Government -- Diaspora Directory -- Suggest a Link -- Report a dead link -- About BRAMA - WebHosting - Domains - Advertising -- What's New? -- GOOGLE-- Yahoo!
  Copyright © 1997-2011 BRAMA, Inc.tm, Inc. All Rights Reserved.