News from and about Ukraine & Ukrainians: Ukrainian Community Press Releases
BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - ОголошенняgetLinks(); ?>

UkraiNEWStand BRAMA Press News UKR News ENG News RUS News GOV'T TV/Radio Journals Newsletters World Kiosks
Tue, February 27, 15:49 EST
Main
 • BRAMA Press
 • Submit press releases here

 • BRAMA Home
 • BRAMA's UkraiNewstand

 • Search

 • full search
 • NEWS
   ·  Regional-National-Int'l
   ·  Politics/Elections
   ·  Business
   ·  Diaspora/Community
   ·  Issues/Health
   ·  Education
   ·  Arts/Culture
   ·  Religion
   ·  Sports
   ·  Travel
   ·  BRAMA Press
  Forums
 • News & Politics BB (Chat)
 • Nova Khvylia BB
 • Traditions BB
 • Travel BB
 • Business Connections BB
 • E-mail Lists

 • Features
   ·  Politics/Elections
   ·  History of Ukraine
   ·  Ukrainian Traditions
   ·  Ukrainian Shops

  [BRAMA Client Websites]
  places to visit

  Survey
  What will L.Kuchma's fate be under the Yushchenko presidency?
  Same as Ceausescu
  Exile in Russia or elsewhere
  Prosecution and jail in Ukraine
  Immunity from prosecution in Ukraine
  Pardoned by Yushchenko
  Other
 • [Results & comment board] ...
 • Horoscope
  Horoscope (Ukr1251 only):


  DISCLAIMER:The contents of press releases on this website represent solely the positions of their respective authors and organizations. BRAMA neither endorses nor disapproves of the views expressed therein. BRAMA retains all final rights as to what may or may not appear on these pages.


  [ TOP]

  BRAMA News and Community Press

  BRAMA, Feb 10, 2005, 2:00 pm ET

  Letter

  An open letter to the Ukrainian American press

  Summary: An event recently organized by the Ukrainian Congress Committee of America (UCCA) to recognize the contributions of election observers that participated in its program in Ukraine apparently ignored the volunteer efforts of others involved in local elections. In his letter, Teodor Shevchuk underscores the contributions made by Ukrainian citizens to insure honest elections in New York including exit polls, attending and organizing protests to the falsified Ukrainian election, and even providing hot beverages for voters. Mr. Shevchuk points out that Ukrainian Consul General Serhiy Pohoreltsev thanked all who assisted in the local election process. In contrast, the Ukrainian American presentations acknowledged only the efforts of the American election observers. The most painful moment came, according to Mr. Shevchuk, when only the election observers were invited to pose for a memorial photograph, thus creating an image of them as "patriots", while other invited guests - the citizens of Ukraine who volunteered during the crisis - looked on with tears in their eyes.

  * * *

  Відкритий лист до української преси США

  Шановні добродії,

  Пишу цього листа, осьскільки обурено моєму немає меж, і важко стримати емоції, - але все по порядку.

  Teodor Shevchuk (blue shirt, center) works on the exit poll during election night, October 31, outside the Consulate of Ukraine in New York.

  27-го січня 2005 р. в Нью-Йорку, на Мангеттені, в Українському Інституті Америки о 7-ій годині відбувся вечір присвячений перемозі Президента України Віктора Ющенка, та вклад української еміґрації в перемогу Помаранчевої Революції на Україні.

  Виступ мав Генеральний Консул України в Нью-Йорку п. Погорельцев, якій подякував всім за допомогу в організації голосування при Українському Консуляті, виборчій дільниці 94 міста Нью-Йорк, США. Були й інші виступаючі, з старої еміґрації, котрі відзначили тільки міжнародних спостерігачів, в той час коли були запрошені багато інших громадян України, які голосували та приймали активну участь в забезпеченні справедливих виборів нашого народного Президента України, Віктора Ющенка.

  З виступів прозвучало, що громадяни України, проживаючи у США, та маючи можливість приймати участь у голосуванні, 98% віддали свої голоси за Віктора Ющенка.

  За просивши до пропам'ятної фотоґрафії тільки міжнародних спостерігачів, всі інші люди дивились на цю комедію, а в багатьох сльози можна було побачити, бо наглядно показувалось як на людському ентузіазмі і патріотизмі деякі людці створюють собі імідж "патріотів".

  Мені, Теодору Шевчуку, як учаснику тих всіх подій, і людину, яку попросили повідомити людей про даний вечір: тих, що приймали активну участь в акціях, забезпечували порядок на виборах, рахували кількість прогосувавших, провадили екзит пол, допомагали в організації проведених мітингів, забезпечували виборців гарячою кавою та чаєм - хочеться запитати, вельмишановне паньство, організаторів і виступаїчих цього мітингу (чи зібрання), чому не були згадані ці люди, і з якою метою вони були запрошені на цю зустріч, щоб ще раз принизити їх не згадавши? Хто зацікавлений в цьому?

  Приємно було б згадати той час коли всі ми, як один відстоювали правду та чистоту голосування як на Україні так і в Америці, незалежно від того, хто коли приїхав на прекрасну американську землю. В цей час ми себе відчували як єдина українська нація, нерозділена на новоприбулих та попередніх еміграцій.

  Teodor Shevchuk (orange hat) works on the exit poll during the December 26 election at the Consulate of Ukraine in New York.

  Кульмінацією вечора став виступ пана Аскольда Лозинського, в минулому, голови УККА, а в даний час Президента Світового Конґресу Українців. Ми всі були шоковані (мається на увазі молода еміґрація із сучасної України), словами цього "достойного" в американсько-українському суспільстві пана. Згідно його слів, йому "було все одно хто буде президентом - Янукович чи Ющенко." Я думаю, що не тільки мені, але й багатьом українцям надзвичайно прикро за те, що такій людині, яка представляє українську націю на світовому рівні, байдужа доля України, її майбутьнє - адже багато залежить, хто займає високу посаду української влади - як президент України.

  І тут напрошується питання, а де був цей "вельмишановний" під-час нашої революції, коли ми всі стояли у Вашінґтоні під Білим Домом, під російським консульством, під штаб-квартирою ООН у Нью-Йорку???

  Чи боявся втратити ласки в мучителя України Леоніда Кучми???

  Прикро було чути подяки тільки в сторону американських українців за допомогу!? А де ми - нова еміґрація, ті люди які голосували? Адже не тільки народні спостерігачі допомагали у виборах (як громадяни Америки), а й ми, легальні чи нелегальні україмці, яких доля принесла на американьський континент всіма робили що могли. Бо коли для "шановного" було все одно, то нам не було все одно - бо там наша держава де ми родилися, наша батьківщина де живуть наші родичі і друзі, в кого там залишилися діти. Тому що режим Кучми-Януковуча довів нашу державу, і ми змушені були поїхати на заробітки, щоб звести кінці з кінцями - а не вислуховувати питання старої еміґрації коли ж нарешті вернемося додому, і що ми тут робимо? А потім ще виникають питання - чому еміґрація 10-их, 90-тих і початку 2005-го років, по цей час нерозуміють одні одних?

  І ми в Америці не зустрічали Кучму з почестями, бо розуміли хто він насправді є, називаючи нас "людьми легкої поведінки" які самі не знають чого хочуть виїхавши із держави для отримання цвоїх певних примх!!!

  Скільки політиків робили собі політичну кар'єру на цвоїх людях, а потім зневажливо ставились до них.

  Наші надії на Віктора Андрійовича є великі. Ми йому довірили долю нашої України, долю наших батьків і дітей що там залишилися, і допомагатимем йому у всьому що він буде потребувати від нас.

  А решту всіх перевертнів і яничарів, яких до цього часу не бракує не тільки в українському суспільстві на Україні, але і в американсько-українській громаді США, чекає спільна наша зневага і ганьба.

  Теодор Шевчук
  Нью-Йорк  * * * * * * * * * * * * * * * * * *

  More BRAMA Press Releases -- Click Here
  Comments and observations about this article and other news
  may be posted to the BRAMA News & Politics Comment Board

   

  Ukraine video timeline: a year of protests and violence. Daily Telegraph 2/21/2015


  Nadiya Savchenko's speech in Basmanny Court, Moscow, 10.02.2015 (Voices of Ukraine)


  Joe Biden: Don’t tell us. Show us, President Putin. 2/7/2015 Munich Security Conference


  Speech by President of Ukraine at the Munich Security conference Feb 7 2015


  #FreeSavchenko video by Adriana Luhovy [Twitter storm Jan 26 2015]


  FREE NADIYA SAVCHENKO

  FREE NADIYA SAVCHENKO
  Twitter storm day Jan 26 2015


  Live map of Ukraine

  Ukraine Today TV LIVE on Youtube


  Live map of Ukraine

  Live map of Ukraine


  Timothy Snyder: Ukrainian History, European Future. Timothy D. Snyder is a well-known historian and professor of history at Yale University. Speaking at the National University 'Kyiv-Mohyla Academy' on May 15, 2014 on deep connection and strong bonds between Ukrainian and European history.


  Громадське радіо

  Громадське радіо


  Громадське телебачення

  Громадське телебачення


  Facebook Євромайдан

  Facebook Євромайдан


  Happy Kyiv (inspired by Pharrell Williams 'Happy')


  Inauguration of Ukraine's President Petro Poroshenko, June 7, 2014


  The Kyiv Post

  День The Day Newspaper

  Експрес онлайн -- Львів

  Voice of America/Голос Америки

  Mirror Weekly/Дзеркало Тижня

  TVi

  Tochka.net

  Zaxid.net

  Yahoo!
  Foto I |  Foto II |  Slideshow

  World Issues
  Google
   ·  Afghanistan
   ·  Iran
   ·  Iraq
  Yahoo
   ·  Afghanistan
   ·  Iran
   ·  Iraq

  Climate Effects
  Google
   ·  Global Warming
   ·  Hurricanes
   ·  Earthquake
   ·  Bird Flu
  Yahoo
   ·  Climate Change
   ·  Hurricanes
   ·  Earthquake
   ·  Bird Flu

  Nasha knopka Наша кнопка

  SLIDESHOWS
  Yushchenko 2009 (NYC)
  Yushchenko 2008 (NYC)
  Genocide (NYC)
  Rushnyk (NYC)
  more ...

  AUDIO and VIDEO
  Video: OC Yushchenko speech
  Video: Orange Circle Yushchenko
  Video: Heritage Days
  more ...


  Calendar
  more ... ]  


  ** Special: [Ukrainian Holidays and Traditions] [SHOP UKRAINIAN] [POLITICS]

  BRAMA Home -- BRAMA in Ukrainian -- Calendar -- UkraiNEWStand -- Community Press -- Search BRAMA -- Arts/Culture -- Business -- CLASSIFIEDS -- Compute/Software -- Social Issues -- Education -- Fun -- Law -- e-LISTS&BB's -- Nova Khvylia (New Wave) -- SPORTS -- Travel -- Ukraine -- Government -- Diaspora Directory -- Suggest a Link -- Report a dead link -- About BRAMA - WebHosting - Domains - Advertising -- What's New? -- GOOGLE-- Yahoo!
  Copyright © 1997-2011 BRAMA, Inc.tm, Inc. All Rights Reserved.