BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - Оголошення


getLinks(); ?>

UkraiNEWStand BRAMA Press News UKR News ENG News RUS News GOV'T TV/Radio Journals Newsletters World Kiosks
Sun, June 16, 08:45 EDT
BRAMA News and Community Press

BRAMA, Oct 15, 2004, 1:00 am ET

Press Release

FAQ for Ukrainian citizens in the U.S. who wish to vote on October 31

Посольство України у Сполучених Штатах Америки
Embassy of Ukraine
3350 M St. NW ۰ Washington, DC 20007
(tel) 202-333-0606 ۰ (fax) 202-333-0817
ukraineinfo.us

До уваги громадян України

31 жовтня 2004 року відбудуться чергові вибори Президента України. Вибори відбуваються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування. Виборцям гарантується вільне волевиявлення.

Кожний виборець голосує на виборах Президента України особисто. Голосування за інших осіб, а також передача виборцем права голосу будь-якій іншій особі забороняються.

Право голосу на виборах Президента України мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років. Не має права голосу громадянин, визнаний судом недієздатним.

Громадянин України, який проживає або перебуває в період підготовки і проведення виборів за межами України, перетнувши державний кордон України на законних підставах, реалізує своє право голосу на виборах Президента України на загальних підставах на закордонній виборчій дільниці, незалежно від правових підстав перебування на території іноземної держави та перебування чи неперебування на консульському обліку.

Постановами Центральної виборчої комісії від 10 вересня 2004 року № 509 та від 24 вересня 2004 року № 691 у Сполучених Штатах Америки утворені закордонні виборчі дільниці та дільничні виборчі комісії з виборів Президента України 31 жовтня 2004 року.

Закордонна виборча дільниця № 92
Посольство України у Сполучених Штатах Америки.

Місцезнаходження дільничної виборчої комісії:
Округ Колумбія, 20007, м. Вашингтон, вул. М Північний Захід, буд. 3350 (3350 M Street, NW, Washington, D.C. 20007); номер телефону: (202) 349-2920; номер факсу: (202) 333-7510; електронна адреса: election@ukremb.com.

Межі виборчої дільниці:
Округ Колумбія, штати Алабама, Аляска, Арканзас, Вірджинія, Делавар, Джорджія, Західна Вірджинія, Кентуккі, Луїзіана, Меріленд, Міссісіпі, Міссурі, Огайо, Оклахома, Південна Кароліна, Північна Кароліна, Теннессі, Техас, Флорида.

Закордонна виборча дільниця № 93
Генеральне консульство України в місті Сан-Франциско.

Місцезнаходження дільничної виборчої комісії:
штат Каліфорнія, 94108, м. Сан-Франциско, вул. Буш, буд. 530, офіс. 402 (530 Bush Street, suite 402, San Francisco, CA 94108); номер телефону: (415) 398-0240 додатковий 19; електронна адреса: consulate@UkraineSF.com.

Межі виборчої дільниці:
штати Айдахо, Аріизона, Вайомінг, Вашингтон, Гаваї, Каліфорнія, Колорадо, Монтана, Невада, Нью-Мексико, Орегон, Юта.

Закордонна виборча дільниця № 94
Генеральне консульство України в місті Нью-Йорку.

Місцезнаходження дільничної виборчої комісії:
штат Нью-Йорк, 10017, м. Нью-Йорк, вул. Іст 49, буд. 240 (240 East 49th Street, New York, NY 10017); номер телефону: (917) 353-0057; електронна адреса: gc_usn@mfa.gov.ua.

Межі виборчої дільниці:
штати Вермонт, Коннектикут, Массачусетс, Мейн, Нью-Гемпшир, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Пенсільванія, Род-Айленд.

Закордонна виборча дільниця № 95
Генеральне консульство України в місті Чикаго.

Місцезнаходження дільничної виборчої комісії:
штат Іллінойс, 60611, м. Чикаго, вул. Іст Гурон, буд. 10 (10 East Huron Street, Chicago, IL 60611); номер телефону: (312) 642-4388 додатковий 33; електронна адреса: mailto:gc_usc@mfa.gov.ua.

Межі виборчої дільниці:
штати Айова, Вісконсин, Іллінойс, Індіана, Канзас, Міннесота, Мічиган, Небраска, Південна Дакота, Північна Дакота.

Кожен громадянин України має право ознайомитися зі списком виборців у приміщенні дільничної виборчої комісії та перевірити правильність внесених до списку відомостей.

Виборець, який прибув до закордонної виборчої дільниці не пізніше ніж за сім днів до дня виборів (до 23 жовтня 2004 року включно) чи дня повторного голосування без відкріпного посвідчення, особисто подає до відповідної дільничної виборчої комісії письмову заяву про включення до списку виборців на цій дільниці з зазначенням адреси місця проживання чи перебування за кордоном та адреси місця проживання в Україні, а також паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, посвідчення особи моряка чи посвідчення члена екіпажу.

Паспорти колишнього Союзу РСР, що використовувалися для поїздок за кордон, втратили чинність з 1 січня 1998 р. Такі паспорти не є дійсними, не можуть посвідчувати особу громадянина України та його належність до громадянства України, і не можуть бути надані громадянином з метою участі у виборах Президента України.

З інформацією про принципи й засади виборчого процесу в Україні та реалізацію виборчих прав громадян України можна ознайомитись на веб-сторінці Центральної виборчої комісії України www.cvk.gov.ua, а також на веб-сторінці Посольства України в США за адресою: www.ukraineinfo.us.

* * ** * * * * * * * * * * * * * * * * *

More BRAMA Press Releases -- Click Here
Comments and observations about this article and other news
may be posted to the BRAMA News & Politics Comment Board


** Special: [Ukrainian Holidays and Traditions] [SHOP UKRAINIAN] [POLITICS]

BRAMA Home -- BRAMA in Ukrainian -- Calendar -- UkraiNEWStand -- Community Press -- Search BRAMA -- Arts/Culture -- Business -- CLASSIFIEDS -- Compute/Software -- Social Issues -- Education -- Fun -- Law -- e-LISTS&BB's -- Nova Khvylia (New Wave) -- SPORTS -- Travel -- Ukraine -- Government -- Diaspora Directory -- Suggest a Link -- Report a dead link -- About BRAMA - WebHosting - Domains - Advertising -- What's New? -- GOOGLE-- Yahoo!
Copyright © 1997-2011 BRAMA, Inc.tm, Inc. All Rights Reserved.