News from and about Ukraine & Ukrainians: Ukrainian Community Press Releases
BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - ОголошенняgetLinks(); ?>

UkraiNEWStand BRAMA Press News UKR News ENG News RUS News GOV'T TV/Radio Journals Newsletters World Kiosks
Tue, July 16, 14:52 EDT
Main
 • BRAMA Press
 • Submit press releases here

 • BRAMA Home
 • BRAMA's UkraiNewstand

 • Search

 • full search
 • NEWS
   ·  Regional-National-Int'l
   ·  Politics/Elections
   ·  Business
   ·  Diaspora/Community
   ·  Issues/Health
   ·  Education
   ·  Arts/Culture
   ·  Religion
   ·  Sports
   ·  Travel
   ·  BRAMA Press
  Forums
 • News & Politics BB (Chat)
 • Nova Khvylia BB
 • Traditions BB
 • Travel BB
 • Business Connections BB
 • E-mail Lists

 • Features
   ·  Politics/Elections
   ·  History of Ukraine
   ·  Ukrainian Traditions
   ·  Ukrainian Shops

  [BRAMA Client Websites]
  places to visit

  Survey
  What will L.Kuchma's fate be under the Yushchenko presidency?
  Same as Ceausescu
  Exile in Russia or elsewhere
  Prosecution and jail in Ukraine
  Immunity from prosecution in Ukraine
  Pardoned by Yushchenko
  Other
 • [Results & comment board] ...
 • Horoscope
  Horoscope (Ukr1251 only):


  DISCLAIMER:The contents of press releases on this website represent solely the positions of their respective authors and organizations. BRAMA neither endorses nor disapproves of the views expressed therein. BRAMA retains all final rights as to what may or may not appear on these pages.


  [ TOP]

  BRAMA News and Community Press

  BRAMA, Nov 24, 2004, 11:00 am ET

  Українці в Америці скандують - "Ющенко - наш Президент!"
  Василь Лопух

  Ukrainians in America chant - 'Yushchenko - Our President!'
  Vasyl Lopukh reports on a rally of Ukrainian Americans on New York that started out at the Consulate of Ukraine and ended in Dag Hammarskjold Plaza at the United Nations.

  США, Нью-Йорк – 23 листопада 2004 р. о 10 годині ранку, перед будинком Генерального Консульства України в Нью-Йорку розпочався мітинг на підтримку кандидата у Президенти України Віктора Ющенка на знак протесту проти масових фальсифікацій результатів виборів в Україні. За оцінкою працівників поліції, які обов'язково проводять експертну оцінку загальної кількості учасників масових зібрань на вулицях Нью-Йорку, на мітингу було понад дві тисячі людей. З промовами виступили Володимир Курило, Ірена Куровицька, Микола Грициляк, Роман Лунь, Валентин Лабунський, Ірена Чабан, Леся Прадивус. На мітингу також виступив Володимир Денисюк, заступник голови виборчої комісії виборчої дільниці №94 в Нью-Йорку, він вибачився перед тими, хто не зміг проголосувати через об'єктивні бюрократичні перепони чинного законодавства, але результат голосування показав, що сам процес голосування і підрахунок голосів відбувся чесно - Віктор Ющенко набрав 3210 голосів, а В. Янукович - 63. Всі виступаючі були одностайні в оцінці подій в Україні і заявили про солідарність всіх українців, що проживають за кордоном і, зокрема в США, з українським народом і справжнім лідером українського народу Віктором Ющенком.

  Мітингуючі скандували "Ющенко - наш Президент", "Ми - Україна", "Путін - руки геть від України!" "Україна не буде зоною". "Геть злочинну владу", "Кучмі -ганьба", "Слава Україні!!!", "Слава українському народові!!!".

  Після мітингу організатори та активісти від учасників масового зібрання зустрілися з Сергієм Погорельцевим, Генеральним консулом України в Нью-Йорку, в приміщенні консульства. Володимир Курило передав звернення від учасників мітингу до Уряду та Президента України з вимогою, визнати факт грубих порушень виборчого процесу і масової фальсифікації, що зафіксовано міжнародними спостерігачами. Слава Рубель та Ірена Куровицька сказали, що за оцінкою спостерігачів які були присутні на виборчій дільниці в Нью-Йорку загалом відбулися на належному рівні, проте Оксана Кий та Володимир Курило зазначили, що з боку громадян України, які перебувають на постійному консульському обліку не були включені до списку виборців і не змогли проголосувати. У день повторного голосування було кілька десятків людей, які домагалися включенні їх до списку виборців, але так і не змогли цього добитися. Це свідчить про те, що Генконсульство немає належного обліку громадян України, які проживають в межах консульського територіального округу.

  Сергій Погорельцев, погодився, що під час підготовки до виборів на зокордонній дільниці були допущені окремі помилки, але сам процес голосування і підрахунок голосів пройшов без жодних порушень, що було відзначено спостерігачами від міжнародних організацій та кандидатів у президенти.

  Після мітингу перед Генконсульством всі вирушили колоною до будинку, де знаходиться Генконсульство Російської Федерації та Постійте представництво Російської Федерації при ООН. Там скандували антипутінські гасла. Але, оскільки вищезазначений будинок знаходиться навпроти поліцейської дільниці та пожежного відділення, то згідно із законодавством у таких місцях не можна проводити мітинги та демонстрації. Тому посилений наряд поліції, оточивши демонстрантів, які практично перекрили проїзну частину вулиці, відтіснили всіх на тротуар і попросили звільнити цей блок вулиці. Демонстранти, виконавши вимогу поліції вишикували колону і вирушили маршем до ООН, де на той час поліція вже приготовила місце для демонстрантів. Колона розтягнулася на кілька блоків, перехожі американці висловлювали свою підтримку. Ньюйоркчани знають про події в Україні, бо всі газети друкують фотографії та репортажі з Києва. Помаранчевий колір заполонив американські газети. Водії таксі привітно сигналили демонстрантам, з досвіду знаю, що водії найбільше інформовані, бо, як правило, вони постійно слухають новини і тому достатньо обізнані з тим, що відбувається в Україні.

  На майдані навпроти ООН відбувся ще один мітинг і на цьому ж місці, з дозволу поліції, було розкладено кілька символічних наметів в знак солідарності із студентами в Україні. Акція солідарності з українським народом продовжиться наступного дня. Вранці 24 листопада, від Народного Дому, в Нью-Йорку, вирушать автобуси з представниками української громади до Вашингтону, де мають відбутися мітинги біля Посольства України в США, а потім маніфестанти вирушать пішим ходом до Білого Дому.

  Такі ж демонстрації відбуваються в усіх великих містах США, де проживають великі українські громади.

  За результатами виборів на всіх чотирьох виборчих дільницях в США перемогу здобув Віктор Ющенко.

  Copyright © 1997-2011 BRAMA, Inc. All rights reserved.
  The images and information contained in BRAMA News and BRAMA Press reports may not be published, broadcast, rewritten or redistributed without the prior written authority of BRAMA and/or author/photographer. The views and opinions of authors expressed on Brama.com do not necessarily state or reflect the views of Brama - Gateway Ukraine or its officers, directors or associates.


  * * * * * * * * * * * * * * * * * *

  More BRAMA Press Releases -- Click Here
  Comments and observations about this article and other news
  may be posted to the BRAMA News & Politics Comment Board

   

  Ukraine video timeline: a year of protests and violence. Daily Telegraph 2/21/2015


  Nadiya Savchenko's speech in Basmanny Court, Moscow, 10.02.2015 (Voices of Ukraine)


  Joe Biden: Don’t tell us. Show us, President Putin. 2/7/2015 Munich Security Conference


  Speech by President of Ukraine at the Munich Security conference Feb 7 2015


  #FreeSavchenko video by Adriana Luhovy [Twitter storm Jan 26 2015]


  FREE NADIYA SAVCHENKO

  FREE NADIYA SAVCHENKO
  Twitter storm day Jan 26 2015


  Live map of Ukraine

  Ukraine Today TV LIVE on Youtube


  Live map of Ukraine

  Live map of Ukraine


  Timothy Snyder: Ukrainian History, European Future. Timothy D. Snyder is a well-known historian and professor of history at Yale University. Speaking at the National University 'Kyiv-Mohyla Academy' on May 15, 2014 on deep connection and strong bonds between Ukrainian and European history.


  Громадське радіо

  Громадське радіо


  Громадське телебачення

  Громадське телебачення


  Facebook Євромайдан

  Facebook Євромайдан


  Happy Kyiv (inspired by Pharrell Williams 'Happy')


  Inauguration of Ukraine's President Petro Poroshenko, June 7, 2014


  The Kyiv Post

  День The Day Newspaper

  Експрес онлайн -- Львів

  Voice of America/Голос Америки

  Mirror Weekly/Дзеркало Тижня

  TVi

  Tochka.net

  Zaxid.net

  Yahoo!
  Foto I |  Foto II |  Slideshow

  World Issues
  Google
   ·  Afghanistan
   ·  Iran
   ·  Iraq
  Yahoo
   ·  Afghanistan
   ·  Iran
   ·  Iraq

  Climate Effects
  Google
   ·  Global Warming
   ·  Hurricanes
   ·  Earthquake
   ·  Bird Flu
  Yahoo
   ·  Climate Change
   ·  Hurricanes
   ·  Earthquake
   ·  Bird Flu

  Nasha knopka Наша кнопка

  SLIDESHOWS
  Yushchenko 2009 (NYC)
  Yushchenko 2008 (NYC)
  Genocide (NYC)
  Rushnyk (NYC)
  more ...

  AUDIO and VIDEO
  Video: OC Yushchenko speech
  Video: Orange Circle Yushchenko
  Video: Heritage Days
  more ...


  Calendar
  more ... ]  


  ** Special: [Ukrainian Holidays and Traditions] [SHOP UKRAINIAN] [POLITICS]

  BRAMA Home -- BRAMA in Ukrainian -- Calendar -- UkraiNEWStand -- Community Press -- Search BRAMA -- Arts/Culture -- Business -- CLASSIFIEDS -- Compute/Software -- Social Issues -- Education -- Fun -- Law -- e-LISTS&BB's -- Nova Khvylia (New Wave) -- SPORTS -- Travel -- Ukraine -- Government -- Diaspora Directory -- Suggest a Link -- Report a dead link -- About BRAMA - WebHosting - Domains - Advertising -- What's New? -- GOOGLE-- Yahoo!
  Copyright © 1997-2011 BRAMA, Inc.tm, Inc. All Rights Reserved.