News from and about Ukraine & Ukrainians: Ukrainian Community Press Releases
BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - ОголошенняgetLinks(); ?>

UkraiNEWStand BRAMA Press News UKR News ENG News RUS News GOV'T TV/Radio Journals Newsletters World Kiosks
Sun, July 14, 12:39 EDT
Main
 • BRAMA Press
 • Submit press releases here

 • BRAMA Home
 • BRAMA's UkraiNewstand

 • Search

 • full search
 • NEWS
   ·  Regional-National-Int'l
   ·  Politics/Elections
   ·  Business
   ·  Diaspora/Community
   ·  Issues/Health
   ·  Education
   ·  Arts/Culture
   ·  Religion
   ·  Sports
   ·  Travel
   ·  BRAMA Press
  Forums
 • News & Politics BB (Chat)
 • Nova Khvylia BB
 • Traditions BB
 • Travel BB
 • Business Connections BB
 • E-mail Lists

 • Features
   ·  Politics/Elections
   ·  History of Ukraine
   ·  Ukrainian Traditions
   ·  Ukrainian Shops

  [BRAMA Client Websites]
  places to visit

  Survey
  What will L.Kuchma's fate be under the Yushchenko presidency?
  Same as Ceausescu
  Exile in Russia or elsewhere
  Prosecution and jail in Ukraine
  Immunity from prosecution in Ukraine
  Pardoned by Yushchenko
  Other
 • [Results & comment board] ...
 • Horoscope
  Horoscope (Ukr1251 only):


  DISCLAIMER:The contents of press releases on this website represent solely the positions of their respective authors and organizations. BRAMA neither endorses nor disapproves of the views expressed therein. BRAMA retains all final rights as to what may or may not appear on these pages.


  [ TOP]

  BRAMA News and Community Press

  BRAMA, Oct 14, 2004, 1:00 pm ET

  Open letter

  Відкритий лист народного депутата Віктора Короля до правоохоронних та силових органів України

  Шановні друзі, колеги!

  Звернутися до вас мене спонукали останні політичні події, пов'язані з президентськими виборами і залученням вас, працівників правоохоронних органів, до політичних розборок на стороні владних структур.

  Я, колишній працівник органів внутрішніх справ та податкової міліції, знаю усі Ваші проблеми зсередини, оскільки, працюючи в оперативних службах правоохоронної системи, зокрема в карному розшуку, пройшов шлях від лейтенанта до генерал - лейтенанта міліції, заступника Міністра внутрішніх справ України. З посади першого заступника голови ДПА України - начальника податкової міліції, я був обраний у народні депутати України.

  Сьогодні, у мене особливу тривогу викликає те, що, вперше за роки незалежності нашої країни, керівництво правоохоронних структур в угоду нинішній владі, яка скомпрометувала себе скоєнням злочинних дій проти власного народу, примушує вас, працівників правоохоронних органів всупереч ст.60 Конституції України і ст.41 Кримінального кодексу України виконувати злочинні накази та вчиняти протиправні дії, спрямовані на обмеження прав і свобод своїх співвітчизників стосовно вільного вибору дійсно демократичного народного Президента України.

  Переслідуючи мету всілякими засобами утриматися при владі, забезпечити підтримку провладного кандидата у президенти з кримінальним минулим, широкого поширення набула практика незаконного порушення кримінальних справ, проведення оперативно-розшукових заходів та слідчих дій стосовно кандидатів у президенти від опозиційних партій та опозиційних народних депутатів України.

  Шановні друзі! Вас та членів ваших сімей намагаються зробити заручниками політичної ситуації, яка склалася в державі.

  Події в Мукачево, Сумах, Івано-Франківську, Бахчисараї, Комінтернові Одеської області, на горі Ай-Петрі в Криму, м.Києві та в інших населених пунктах України є яскравими прикладами того, що вас примушують виступати проти власного народу, штовхають до вчинення дій, за які передбачена кримінальна відповідальність. У цей відповідальний час, органи прокуратури, які мають здійснювати нагляд за дотриманням чинного законодавства, демонструють бездіяльність або самі сприяють його порушенню. Замість цементування правоохоронної системи, Генеральною прокуратурою України роздувається штучне протистояння між судовою системою і правоохоронними органами. Про що може йти мова, коли, безпосередньо Генеральний прокурор України Васильєв всупереч таємниці слідства та правовій етиці, оприлюднив закриті відомості стосовно факту отруєння кандидата у Президенти України Віктора Ющенка.

  Таким керівникам правоохоронних органів як Генеральному прокурору України Г.Васильєву, першому заступнику голови Служби безпеки України В. Сацюку, Міністру внутрішніх справ України М. Білоконю, та деяким іншим є що втрачати. Вони і їм подібні впровадили в державі практику, коли звання, посади і нагороди отримують не професіонали, які чесно і самовіддано ведуть боротьбу із злочинністю, а ті хто замість служіння закону, прислужують владі, виконуючи її незаконні, у тому числі злочинні вказівки. На жаль, кадрова політика створена Адміністрацією Президента призвела до системного хабарництва та поборів. За хабарі призначаються на посади, за відданість партії, яку очолює Глава Адміністрації Президента присвоюються звання та роздаються нагороди. Всупереч чинному законодавству всі призначення відбуваються через штаб СДПУ(о) тобто Адміністрацію Президента.

  Незважаючи на вимоги суспільства - загострення боротьби із злочинністю, особливо з її організованими формами, тероризмом та іншими тяжкими злочинами проти держави та людства керівництво правоохоронних органів нічого не зробило щодо реформування правоохоронної системи, усунення дублювання між її структурами, підвищення їх ефективності.

  У той же час, бажаючи залишитися при владі, окремі представники вищого керівництва правоохоронних органів, які живуть подвійними стандартами, ведуть закулісні переговори з опозиційними кандидатами у президенти аби залишитися у владного кормила і не відповідати за вчинене беззаконня.

  Одним із яскравих прикладів цього є таємна зустріч першого заступника голови Служби безпеки України В.Сацюка з народним депутатом України кандидатом у Президенти України В.Ющенком, після якої останній опинився в лікарні.

  Із обставин що склалися в державі, народні депутати України вимушені самі виявляти багаточисленні порушення та залучати правоохоронні органи до цього.

  У цей складний для усього народу час, незрозумілою залишається позиція гаранта Конституції України, нинішнього Президента України, який спостерігаючи за цими негативними процесами, не дає їм адекватної оцінки.

  Я глибоко переконаний, що більшість працівників правоохоронних органів, у цей відповідальний для нашої країни час, як і в перші роки нашої незалежності, будуть гідно виконувати свій службовий обов'язок, передбачений прийнятою присягою і не допустять вчинення злочинних дій проти власного народу.

  В. Король
  Народний депутат України  * * * * * * * * * * * * * * * * * *

  More BRAMA Press Releases -- Click Here
  Comments and observations about this article and other news
  may be posted to the BRAMA News & Politics Comment Board

   

  Ukraine video timeline: a year of protests and violence. Daily Telegraph 2/21/2015


  Nadiya Savchenko's speech in Basmanny Court, Moscow, 10.02.2015 (Voices of Ukraine)


  Joe Biden: Don’t tell us. Show us, President Putin. 2/7/2015 Munich Security Conference


  Speech by President of Ukraine at the Munich Security conference Feb 7 2015


  #FreeSavchenko video by Adriana Luhovy [Twitter storm Jan 26 2015]


  FREE NADIYA SAVCHENKO

  FREE NADIYA SAVCHENKO
  Twitter storm day Jan 26 2015


  Live map of Ukraine

  Ukraine Today TV LIVE on Youtube


  Live map of Ukraine

  Live map of Ukraine


  Timothy Snyder: Ukrainian History, European Future. Timothy D. Snyder is a well-known historian and professor of history at Yale University. Speaking at the National University 'Kyiv-Mohyla Academy' on May 15, 2014 on deep connection and strong bonds between Ukrainian and European history.


  Громадське радіо

  Громадське радіо


  Громадське телебачення

  Громадське телебачення


  Facebook Євромайдан

  Facebook Євромайдан


  Happy Kyiv (inspired by Pharrell Williams 'Happy')


  Inauguration of Ukraine's President Petro Poroshenko, June 7, 2014


  The Kyiv Post

  День The Day Newspaper

  Експрес онлайн -- Львів

  Voice of America/Голос Америки

  Mirror Weekly/Дзеркало Тижня

  TVi

  Tochka.net

  Zaxid.net

  Yahoo!
  Foto I |  Foto II |  Slideshow

  World Issues
  Google
   ·  Afghanistan
   ·  Iran
   ·  Iraq
  Yahoo
   ·  Afghanistan
   ·  Iran
   ·  Iraq

  Climate Effects
  Google
   ·  Global Warming
   ·  Hurricanes
   ·  Earthquake
   ·  Bird Flu
  Yahoo
   ·  Climate Change
   ·  Hurricanes
   ·  Earthquake
   ·  Bird Flu

  Nasha knopka Наша кнопка

  SLIDESHOWS
  Yushchenko 2009 (NYC)
  Yushchenko 2008 (NYC)
  Genocide (NYC)
  Rushnyk (NYC)
  more ...

  AUDIO and VIDEO
  Video: OC Yushchenko speech
  Video: Orange Circle Yushchenko
  Video: Heritage Days
  more ...


  Calendar
  more ... ]  


  ** Special: [Ukrainian Holidays and Traditions] [SHOP UKRAINIAN] [POLITICS]

  BRAMA Home -- BRAMA in Ukrainian -- Calendar -- UkraiNEWStand -- Community Press -- Search BRAMA -- Arts/Culture -- Business -- CLASSIFIEDS -- Compute/Software -- Social Issues -- Education -- Fun -- Law -- e-LISTS&BB's -- Nova Khvylia (New Wave) -- SPORTS -- Travel -- Ukraine -- Government -- Diaspora Directory -- Suggest a Link -- Report a dead link -- About BRAMA - WebHosting - Domains - Advertising -- What's New? -- GOOGLE-- Yahoo!
  Copyright © 1997-2011 BRAMA, Inc.tm, Inc. All Rights Reserved.