News from and about Ukraine & Ukrainians: Ukrainian Community Press Releases
BRAMA
  UKRAINEWSTAND
Home - NEWS - Weather - Biz - Sports - Press - Calendar - Classifieds

  УКРАІНОВИНИ
Home - НОВИНИ - Погода - Ділове - Спорт - Прес - Календар - ОголошенняgetLinks(); ?>


 
Submit press releases here

BRAMA, April 10, 2001, 10pm EDT


 
 
 
 

ПОСЛАННЯ
В.о Постійного представника України при ООН
Посла Валерія Кучинського
українській громаді в США
з нагоди Великодня

Нью-Йорк,
9 квітня 2001 року

Шановні друзі,

У цю весняну та світлу пору дозвольте від імені Постійного представництва України при ООН сердечно привітати Вас з Великоднем - святом, яке зворушує наші серця, наповнює їх любов’ю до ближнього, незламною вірою в християнські цінності, вірою в справедливість та краще майбутнє.

Тяжка доля розкидала наших братів та сестер по світу, ми пережили війни, голодомор та репресії, землю нашу роздирали на шматки, існування мови та культури намагались заперечити.

Сьогодні ми маємо власну державу, за яку боролося не одне покоління наших співвітчизників, і її майбутнє залежить від нас самих, українців, від того, чи зможемо ми віднайти “у своїй хаті свою правду”. Сумніву немає, ми зможемо здолати усі перешкоди на шляху до заможної та щасливої України. Головне - ми маємо завжди пам’ятати уроки нашої історії і робити все від нас залежне, аби зберегти єдність українства, нашу природну толерантність, дух українського народу, який прагне жити в мирі та злагоді, розбудовувати краще майбутня для прийдешніх поколінь.

Друзі, ми вдячні за зроблене Вами для утвердження незалежності нашої держави та її становлення. Україна знову розраховує на Ваше розуміння та підтримку, Вашу небайдужість до її долі, Вашу активну участь у творенні її майбутнього.

Нехай цей Великдень ще раз дасть усім нам добру нагоду згуртуватися, подолати непорозуміння або упередженість, дасть віру в благословення Боже.

В день Пасхи щиро бажаємо Вам, дорогі наші земляки, щастя й здоров’я, добробуту і душевного затишку, прихильності долі та Бога.

Гарних Вам Великодніх свят.

Христос Воскрес!

Надзвичайний і Повноважний Посол України
Валерій Кучинський

Permanent Mission of Ukraine to the United Nations
Постійне представництво України при Організації Об’єднаних Націй
220 East 51 Street New York, N.Y. 10022
тел.: (212) 759 70 03 · факс: (212) 355 94 55 · E-mail: uno_us@mfa.gov.ua · http://www.un.int/ukraine


* * * * * * * * * * * * * * * * * *

More BRAMA Press Releases -- Click Here
Comments and observations about this article and other news
may be posted to the BRAMA News & Politics Comment Board

DISCLAIMER:The contents of press releases on this website represent solely the positions of their respective authors and organizations. BRAMA neither endorses nor disapproves of the views expressed therein. BRAMA retains all final rights as to what may or may not appear on these pages. Anyone wishing to comment on the press releases is welcome to post notices to the News and Politics Comment Board.


** Special: [Ukrainian Holidays and Traditions] [SHOP UKRAINIAN] [POLITICS]

BRAMA Home -- BRAMA in Ukrainian -- Calendar -- UkraiNEWStand -- Community Press -- Search BRAMA -- Arts/Culture -- Business -- CLASSIFIEDS -- Compute/Software -- Social Issues -- Education -- Fun -- Law -- e-LISTS&BB's -- Nova Khvylia (New Wave) -- SPORTS -- Travel -- Ukraine -- Government -- Diaspora Directory -- Suggest a Link -- Report a dead link -- About BRAMA - WebHosting - Domains - Advertising -- What's New? -- GOOGLE-- Yahoo!
Copyright © 1997-2011 BRAMA, Inc.tm, Inc. All Rights Reserved.