La Strada-Ukraine  Ukraine/Ykraina   N E W S   &   C O N F E R E N C E S

| Home | About | News&Conferences | Cases | Links |

| Help & HOTLINES |

 

U=Ukrainian CP1251
T=Transliterated
E=English
· (E) Oct 5, 00
Kyiv, Ukraine
· (U) Sep 22, 00
Kyiv, Ukraine
· (E) Feb 22, 99
Budapest, Hungary
· (U/T) Oct 21, 98
Kyiv, Ukraine
· (U/T) Oct 6, 98
Germany
· (U/T) Oct 1, 98
Kyiv, Ukraine
· (E) Jul 31, 98
New York City
· (U/T) May 13, 98
Kyiv, Ukraine

(E) Nov, 97
Praha, Czech Republic
· (E) Preface
· (E) Praha97 (PDF)
· (E) Praha2
· (E) Praha3
· (E) Praha4
· (E) Praha5

 
 

 

Інформація про проведення спільного семінару Міністерства внутрішніх справ України, Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда - Україна", Міжнародної організації з міграції

14-15 вересня 2000 року Міністерство внутрішніх справ України, Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла Страда - Україна", Міжнародна Організація з міграції проводять спільний семінар на тему "Взаємодія правоохоронних органів та неурядових організацій по запобіганню торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми".

Семінар проводиться в межах програми Ла Страда "Запобігання торгівлі жінками в країнах Центральної та Східної Європи", яка фінансується Міністерством закордонних справ та Міністерством юстиції Королівства Нідерландів, Фондом сприяння демократичному розвитку Європейського Союзу, Всесвітнім жіночим Фондом. Фінансова підтримка семінару надана Міжнародною організацією з міграції.

Семінар проводиться з метою обміну думками та досвідом щодо форм та методів взаємодії правоохоронних органів та неурядових організацій по запобіганню торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, ознайомлення з проблемою торгівлі жінками та дітьми нових керівників обласних та міських підрозділів по боротьбі з торгівлею людьми; з різноманітними підходами до розгляду та пошуку шляхів вирішення цієї проблеми, які існують на міжнародному та національному рівнях. Під час семінару планується провести обмін досвідом щодо особливостей документування та розслідування злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми, обговорити завдання підрозділів органів внутрішніх справ по боротьбі з торгівлею людьми та визначити шляхи взаємодії між ними та іншими державними і недержавними організаціями. Передбачається внесення пропозицій щодо вдосконалення законодавства по боротьбі з торгівлею людьми.

Для участі та виступів на семінарі запрошені представники міністерств, державних установ, неурядових та міжнародних організацій. Будуть представлені доповіді, присвячені висвітленню міжнародних документів, які спрямовані на боротьбу з цим злочином; можливостям неурядових організацій у запобіганні цьому явищу, діяльності міністерств та відомств, зокрема Національного центрального бюро Інтерполу в Україні, Державного центру зайнятості. Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Міністерства закордонних справ України, Генеральної прокуратури. Державного центру соціальних служб для молоді та інших державних установ та неурядових організацій. Для участі в семінарі запрошені представники посольств Королівства Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Федеративної Республіки Німеччина, Угорщини в Україні.


BRAMA Home -- UkraiNEWStand -- Community Press -- Calendar
Advertise on BRAMA -- Search BRAMA
Copyright © 1997-2011 BRAMA, Inc.tm, Inc. All Rights Reserved.