БРАМА - пояснення про Комп'ютені Програми
| Зміст - БРАМА | Комп'ютерні Програми |

Комп'ютерні Програми - Короткі пояснення

Фонти
Клавіатурні Програми
Інше
ФОНТИ
ER Кириличні шрифти.
Їх виконав Gavin Helf і ми маємо їх і для Макінтоша і для Windows. Вони є виконані в кодировках CP 1251, CP 866/альтернативний варіант, КОИ8, і Apple Standard Cyrillic; і їх можна затримати в чотирьох стилях: Букініст, Універз, Курієр, і Архітектор. Зенон М. Фещак і L. Jake Jacobson переробили ті шрифти на систему Макінтоша.
UkrASCII & KOI-8
є шрифти для Макітоша виконані в кодировках CP 866/альтернативний варіант і КОИ8. Їх виконав Дарвин Федорик.
Slavist Шрифти
виконав L. Jake Jacobson. Вони є у двох стилях -- Constantin and Methodius -- і для Макінтоша і для Windows. Разом з буквами для всіх модерних словянських мов, є спеціальні літери корисні для переписання старословянських творів.
| Зміст Сторінки |
КЛАВІАТУРНІ ПРОГРАМИ
Українська клавіатурна програма для Windows NT/95
виконав Генадій Бурдейний. Мала програма для Win95/NT яка дає можливість перейти від латинки до україської азбуки.
Lviv, LvivKOI8, Kyiv, KyivKOI8, Poltava, PoltavaKOI8
виконав Зенон М. Фещак. Це транслітеровані клавіатурні ресурси для української мови які уживають Apple Standard Cyrillic і КОИ8 коди .
TranslitKCHR
виконав L. Jake Jacobson. Дві клавіатурні ресурси які уживають Apple Standard Cyrillic код. Вони корисні для людей які не мають знання штандартних кириличних клавіатур.
MacAlternativa
виконав L. Jake Jacobson. Ця програма уживає альтернативний варіант код. Включно в тій програмі є шрифт і клавіатура призначена на алтернативний код.
Winkey.zip Версія 1.00
є клавіатурний драйвер для Windows/DOS який виконав Gavin Helf щоб Вам дати найвищу контролю над розміщення на Ваші клавіатурі всяких абетків які Ви би уживали на Вашому ком'пютері В ці версії є включені клавіатурні розміщення для сім мов: української, російської, білоруської, естонської, латвійської, вірманської і есперантської. Але система WinKey має ширші можливости і слідуючі версії будуть мати більше розміщень. kbds.zip є склад трьох клавіатурних планів для Winkey.zip для української мови в CP1251, CP866, і КОИ8 кодах. Ці плани корисні для всіх хто не мають знаня штандартних кириличних клавіатур.
CyrWin.zip
є 'shareware' клавіатурна програма для Windows яка дає можливість уложити план клавіатур до Ваших бажань і тоді можна переключувати між латинськими і кириличними клавіатурами по "hot-key". kbds.zip є склад шість клавіатурних планів для CyrWin.zip. Ті пляни корисні для тих які не мають знаня штандартних кириличних клавіатур. Три є для української мови, три для російської в CP1251, CP866, і КОИ8 кодах.
R -- (r21.zip)
є кирилифікатор для ДОС яку виконав Вадим Курланд. Програма дає можливості легко міняти між латинськими і кирилчними клавіатурами і міняти між альтернативну кодировку, код КОИ-8, КОИ-7 і ISO 8859-5 з переключеням по 'hot key'.
| Зміст Сторінки |
ІНШЕ
Ukrainian-Win95 Startup/Shutdown Logos Collection
виконав Evgen
Ukrainian Law Database Demo
є корисна програма яка дає різні можливости перешукати базу даних прав України. Фірма яка виконала цю програму є Тридента у Києві.
BJ-200 Bubblejet Canon кирилична програм до друку
яку виконав Йосеф Сеник
Convert
Translation Experts виконали для Windows. Ця програма перебудовує текст файлів від одного кириличного режиму до другого (на приклад, від CP1251 на КОИ8); також має можливість робити транзлітерацію на латинку. Додатково можна самому творуту інші нові перебудовні можливости.
Ukrbiz
є програма для DOS яка дає можливости перевіряти баз дані ріжних ділових і комерцийних справи. Тут можна довідатися про Асоціації, Банки і Біржі, Консорціуми, Кооперативи, Спільні Підприємства, Науково-Технічні Інститути, Малі Підприємства і Торгівелні Фірми. Програма по-російськи була виконана у 1991; CP866 шрифти потрібні.
Козацькі розваги
виконали Наталія і Дмитро Ковальов. Це програма наукова для дітей що навчають читати уживаючи образи козаків із популярного в Україні мультсеріалу про пригоди запорожців та українських мелодій - народних і сучасних.
MacTranslit
виконав Михаел Фридберг. Ця програма перебудовує текст файлів від одного кириличного режиму до другого (на приклад, від CP1251 на КОИ8); також має можливість робити транзлітерацію на латинку. Повну версію (після заплату за програму) можна уживати з українською мовою.
Ікони для Windows
Чотири ікони для Windows які виконав Роман Макуха. Одна у формі прапора України, одна у формі карти України, а дві у формі тризуба.
klekit.zip
є для ДОС. Це чудова збірка мелодій і карикатур де колядки, поеми Шевченка, і щедрівки є представлені. Культурний Центр Українців в Іркуц виконав цю програму у зв'язку реставрації незалежності України. Цю програму доставив Михайло Ілкєвич
| Зміст Сторінки |

Радо принимаємо Ваші внески, покращення і поправки.

Останне поновлення 8-го грудня 1996
Авторське право (c) 1995-1997 Брама, yсі права застережені.